pl en
S
k
l
e
p

o
n
l
i
n
e

WOKSA Katowice

PROJEKTOWANIE MEBLI

o nasKim jesteśmy

Nasza historia rozpoczęła się ponad 30 lat temu. To właśnie wtedy, zainspirowani pięknem rzemieślniczych wyrobów, postanowiliśmy wejść do świata branży meblarskiej. Już od samego początku zależało nam jednak na tworzeniu rzeczy wyjątkowych. Projektowanie, a następnie produkowanie mebli na zamówienie, stało się głównym trzonem naszej działalności. 

Wierzymy, że odpowiednio zorganizowana przestrzeń w mieszkaniu lub biurze, ma ogromny wpływ na dobre samopoczucie. Poprzez właściwą aranżację, wyrażamy własny styl i osobowość. Oryginalne meble na zamówienie, stworzone wyłącznie z myślą o naszych potrzebach, doskonale podkreślają charakter wnętrza oraz sprawiają, że przebywanie w pomieszczeniu staje się prawdziwą przyjemnością. 

Strona główna
Co robimy?

projektyCo robimy

Jako producent spersonalizowanych mebli na zamówienie, tworzymy wyjątkowe łóżka, sofy, fotele, krzesła, otomany, a także inne produkty, których zadaniem jest nadanie pożądanego charakteru konkretnej aranżacji. Nasze ręcznie tworzone meble niszowe charakteryzują się najwyższą jakością wykonania. 

Produkujemy zarówno meble klasyczne, które idealnie wkomponowują się w bardziej tradycyjnie urządzone wnętrza, jak i meble nowoczesne. Styl industrialny, minimalistyczny, skandynawski, glamour, a może ich połączenie? Projektujemy rozwiązania niebanalne i wyjątkowe, ale jednocześnie w najwyższym stopniu funkcjonalne. 

briefDlaczego my

Specjalizujemy się w dostarczaniu niszowych rozwiązań. Naszym celem jest spełnienie, a wręcz przewyższenie oczekiwań każdego klienta. Wieloletnie doświadczenie oraz ogromną pasję przekuwamy w tworzenie wyjątkowych mebli, które są idealnie dopasowane do konkretnego, indywidualnego projektu aranżacji. Do produkcji wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości surowce. 

Z największą starannością wykonujemy każdy detal dbając o to, aby nasze ręcznie robione meble charakteryzowały się nie tylko wyjątkowym designem, ale również były funkcjonalne. Co więcej, z uwagą obserwujemy najnowsze trendy, ponieważ uważamy, że kluczem do sukcesu jest nieustanny rozwój. 

Dlaczego my
Sekcja 4

Nowy produktDo kogo kierujemy naszą ofertę?

Ręcznie robione meble, które wykonujemy na zamówienie, w szczególności spełnią potrzeby architektów i projektantów wnętrz poszukujących nietuzinkowych rozwiązań. Nawiązujemy współpracę z pracowniami architektonicznymi oraz podwykonawcami, którzy zajmują się projektowaniem wnętrz zarówno prywatnych mieszkań, biur, jak i lokali użyteczności publicznej.

Naszą ofertę kierujemy także do wszystkich klientów indywidualnych, zainteresowanych meblami niszowymi, wykonywanymi ręcznie na zamówienie. Jeżeli poszukujesz niestandardowego rozwiązania lub też zależy Ci na oryginalnym designie, jesteśmy pewni, że sprostamy Twoim oczekiwaniom.