pl en

homeO NAS

Połączyliśmy ponad 30-letnie doświadczenie rzemieślnicze z naszą głęboką pasją tworzenia wysokiej jakości mebli, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Nasze łóżka Royal Comfort są doskonałym przykładem naszej najwyższej dbałości o każdy szczegół.

Zatrzymajmy się na chwilę i zastanówmy się, jak ważny dla naszego zdrowia i samopoczucia psychicznego jest dobry nocny wypoczynek?

Czy wiesz, że przeciętnie dorosły człowiek przesypia 1/3 swojego życia. Nie jest to jednak czas stracony, a wręcz przeciwnie. Sen, choć przez wielu traktowany jako czynność bezproduktywna, jest kluczowy dla prawidłowego funkcjonowania całego organizmu człowieka.

obrazek

Przypomnijmy sobie gdy jako małe dzieci skakaliśmy po łóżkach i tapczanach naszych dziadków a one jak niezniszczalne służyły jeszcze przez długie lata.

Połączyliśmy tą starą i sprawdzoną formułę z innowacyjną technologią oraz najlepszymi materiałami a solidne rzemieślnicze wykonanie pozwoliło nam osiągnąć niepowtarzalny komfort.

Nasze meble zbudowane są z najwyższej jakości surowców.

Ramy sof i łózek tworzymy wyłącznie z drewna liściastego a sposób ich montowania gwarantuje długoletnią trwałość.
Wszystkie komponenty (drewno, gęsi puch. pióra, stal, marmur, szkło) potrzebne do wyprodukowania przez nas mebli pochodzą wyłącznie od polskich dostawców.