pl en
S
k
l
e
p

o
n
l
i
n
e

homeO nas

Połączyliśmy ponad 30-letnie doświadczenie rzemieślnicze z naszą głęboką pasją tworzenia wysokiej jakości mebli, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Nasze łóżka Royal Comfort są doskonałym przykładem naszej najwyższej dbałości o każdy szczegół.

Zatrzymajmy się na chwilę i zastanówmy się, jak ważny dla naszego zdrowia i samopoczucia psychicznego jest dobry nocny wypoczynek?

Czy wiesz, że przeciętnie dorosły człowiek przesypia 1/3 swojego życia. Nie jest to jednak czas stracony, a wręcz przeciwnie. Sen, choć przez wielu traktowany jako czynność bezproduktywna, jest kluczowy dla prawidłowego funkcjonowania całego organizmu człowieka.

obrazek

Przypomnijmy sobie gdy jako małe dzieci skakaliśmy po łóżkach i tapczanach naszych dziadków a one jak niezniszczalne służyły jeszcze przez długie lata.

Połączyliśmy tą starą i sprawdzoną formułę z innowacyjną technologią oraz najlepszymi materiałami a solidne rzemieślnicze wykonanie pozwoliło nam osiągnąć niepowtarzalny komfort.

Nasze meble zbudowane są z najwyższej jakości surowców.

Ramy sof i łózek tworzymy wyłącznie z drewna liściastego a sposób ich montowania gwarantuje długoletnią trwałość.
Wszystkie komponenty (drewno, gęsi puch. pióra, stal, marmur, szkło) potrzebne do wyprodukowania przez nas mebli pochodzą wyłącznie od polskich dostawców.

Prezentacja firmy

1.png
2.png
3.png
4.png
5.png
6.png
7.png
8.png
9.png
10.png
11.png
12.png
13.png
14.png
15.png
16.png