pl en
S
h
o
p

o
n
l
i
n
e

Zapraszamy do współpracy biura projektowe, pracownie architektoniczne, architektów oraz projektantów wnętrz. 

Jako producent mebli na zamówienie, posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie w pracy z projektantami wnętrz z UK oraz Irlandii. Wykonujemy spersonalizowane meble z materiałów własnych lub powierzonych. 

Tworzone przez nas meble dla projektantów wnętrz charakteryzują się najwyższą jakością oraz dbałością o każdy szczegół. Realizujemy zarówno klasyczne rozwiązania, jak i pomagamy przekształcić w rzeczywistość nowatorskie, niebanalne projekty. 

Współpraca - sekcja 2 eng
Współpraca - sekcja 2 eng

Współpracujemy także ze sklepami meblowymi w charakterze dostawcy lub producenta marki własnej. 

Wykonujemy wybrane meble w ilościach hurtowych, bądź pod marką własną klienta. Działamy zgodnie z indywidualnymi ustaleniami. Charakteryzuje nas terminowość i zaangażowanie. 

Produkujemy meble na wymiar, które odznaczają się oryginalnym designem oraz wysoką jakością i funkcjonalnością. Nasze produkty tworzą niepowtarzalne aranżacje. Oferujemy m.in. luksusowe łóżka, fotele, sofy, sofy narożne, krzesła, lampy, otomany. 

Dlaczego warto z nami współpracować?

Producent mebli na zamówienie i projektant wnętrz to doskonały duet, dzięki któremu marzenia klientów można przekuć w rzeczywistość.

Jako specjalista od tworzenia aranżacji, zyskujesz pewność, że Twój projekt zostanie przygotowany dokładnie tak, jak tego oczekujesz. Każde zadanie traktujemy bowiem indywidualnie oraz zwracamy uwagę na najmniejsze detale, które tworzą całość.

Bez względu na to, czy nasze meble na zamówienie mają trafić do biura projektowego, architektów wnętrz, czy sklepu meblowego, zawsze stosujemy najwyższej jakości materiały, które są gwarancją trwałości.

Zajmujemy się zarówno projektowaniem i produkcją, jak i dostarczamy meble w wybrane miejsce.

Współpraca - sekcja 3 eng